صفحه‌اصلی اخبار پیام تبریک

پیام تبریک

0
0
اشتراک‌گذاری
پیام معاونت ارتباطات به مناسبت نوروز
پیام معاونت ارتباطات به مناسبت نوروز

به نام خداوند ،آفریدگار انسان ،زندگی وزیبایی
بارالها در واپسین روزهای سال ۱۳۹۴ خورشیدی، کتاب عملکرد بنیاد امور بیمارهای خاص را ورق می زنیم. پروردگارا آنچه در مسیر اطاعت از تو و خدمت به خلق عزیزت با سعی وافر و تلاش بی دریغ انجام داده ایم، خداوندا بپذیر اندک ما را به رحمت بی منتهایت. کاستی هایمان  را بر ما ببخش . اکنون،در آستانه فرارسیدن بهار سال ۱۳۹۵ خورشیدی، ما؛ خانواده بزرگ بنیاد امور بیماریهای خاص خانه دل از غبار کاستی ها می تکانیم و به چراغ معرفتت روشنش می کنیم، بر قدرت بی مانندت تکیه می کنیم و با گامهایی استوارتر از پیش، تنها و تنها در مسیر جلب رضایت تو و خشنودی بندگانت، عزممان را جزم می کنیم.
زندگی رودی است جاری و در این امواج پر نوسان؛ گاه سرنوشتی زخمی، از زخمه روزگار، درانتظار چشم‎های مهربانی است که به اعجاز محبت، قطعه‎ای از امید بسراید و دست‎های سردش را به گرمی بفشارد. کاش برای هم مرهم بودیم، برای زخم‎هایی که ناپیداست؛ کاش دردی، قلبی را نمی‎آزرد و بومرنگ زندگی به قلم‎ رنگ باورهایی سبز همیشه نقش لبخند داشت، لبخندی به وسعت تمامی شادی‎های کودکانه در گستره آبی زندگی. زندگی را باید دوست داشت، زندگی را نه تنها برای خود بلکه به خاطر همدیگر و در زلال روزهای روشن و تیره زندگی، درک کنیم تلخی لحظات یکدیگر را. اکنون بنیاد امور بیماری های خاص در آستانه بیستمین بهار خود قرار دارد، در این زمان که با مسائل گوناگون حوزه بیماران خاص مشغول بوده ام، بارها بر روح عظیم بیماران خاص درود فرستادم. به‌یقین آن‌چه امروز در اختیار دارید، حاصل تدبیر و تلاش مثال زدنی آنان است که درد را تحمل نمودند، صبر را پیشه گرفتند و دانش خود را در خدمت بیماران نهادند.
فرا رسیدن بهار سال ۱۳۹۵ را پیشاپیش به حضورتان تبریک و تهنیت عرض میکنم و بهاری سرشار از تازگی و دلی سرریز از امید، جانی مملو از طروات، اندیشه ای سرچشمه سازندگی را برای تمامی بیماران بخصوص بیماران خاص و صعب العلاج آرزومندم، امید است در پرتو الطاف حضرت حق تعالی و در سایه وحدت، همدلی و هماندیشی، همکاری صادقانه و مسئولیت‌پذیری در فضای تدبیر و امید، موضوع سلامتی موضوع اول جامعه ایران گردد.
محمد صالح چیت گران
قائم مقام معاونت ارتباطات و امور بین‌الملل