صفحه‌اصلی اخبار ام اس به من درس صبوری داد .

ام اس به من درس صبوری داد .

0
0
اشتراک‌گذاری

اینتر ارکستر تهران به رهبری نادر مشایخی به نفع بیماران ام اس نواخت. ٨٠ نوازنده با سازهایی از فرهنگ‌های مختلف قطعاتی آثاری از یوهان سباستین باخ و جان باتیست لویی آهنگساز فرانسوی قرن ١٧ را در ترکیب سازهای ایرانی و سمفونیک و نیز قطعه‌ای از جورج فدریک هندل و قطعاتی از آروو پرت را به زیبایی هر چه تمام تر اجرا کردند. این برنامه به همه انجمن ام اس ایران و با همراهی استاد نادر مشایخی که خود مبتلا به ام اس است اجرا شد.
نادر مشایخی در خلال این کنسرت خاطرات و تجربیات خود را به زبانی شیرین و تاثیرگذار برای حاضران بیان کرد، ایشان در این کنسرت به کسانی که ام اس دارند پیام داد که ام اس پایان رویاها نیست و می‌توان با وجود بیماری هم خوشبخت و شاد هم زندگی کرد. ایشان در ادامه افزود:« موسیقی ٣۵ سال زندگی با ام اس را برایم آسان کرده و بیماری هم به من درس صبوری داده است.»

در حین اجرای یکی از اعضای انجمن ام اس به نمایندگی از سایر مبتلایان هدیه ای که ساخت خودش بود را به نشانه تقدیر به استاد مشایخی هدیه کرد. در این مراسم کلیه حاضران با شال نارنجی رنگی که نماد ام اس است در سالن حضور داشتند و جلوه‌های زیبایی از قدرت اراده و توان و همدلی و همراهی را خلق کردند.

ارسال پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنیپ
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.