صفحه‌اصلی اخبار سومین همایش بین المللی اوتیسم

سومین همایش بین المللی اوتیسم

6
0
اشتراک‌گذاری

سومین همایش بین المللی اوتیسم در ۱۸و ۱۹آذر ماه سال جاری توسط بنیاد اموربیماری های خاص برگزار می شود.

محمدجواد کیان،معاون آموزش و پژوهش بنیاداموربیماری های خاص گفت: بنیاد امور بیماری های خاص برای سومین سال متوالی مجری برگزاری همایش بین المللی اوتیسم است. بنیاد اموربیماری های خاص باهدف آگاهی دست اندرکاران و آشنایی خانواده ها با آخرین دست آوردهای درمانی، آموزش و مشاوره برای مبتلایان به اوتیسم وهمچنین غنی سازی محتوای علمی این همایش از اساتید به نام داخلی و خارجی این رشته دعوت به عمل آورده است. این همایش از دو بخش عمومی و تخصصی تشکیل شده است ومورد توجه مخاطبین بسیاری از جمله پزشکان عمومی و متخصصان رشته های ژنتیک، روانپزشکی، داخلی اعصاب، روانشناسان و کارشناسان کاردرمانی، گفتاردرمانی است.

این همایش دو روزه ،به صورت سخنرانی و پانل برگزار خواهدشد.که یکی از پانل های مهم ،باشرکت مسئولین ذیربط کشوری در خصوص توضیح اقداماتی که دراین زمینه صورت پذیرفته و یا درآینده صورت خواهدپذیرفت،تشکیل خواهدشد.

اساتید،پزشکان،کارشناسان،خانواده های مبتلایان به اوتیسم و کلیه علاقمندان این حوزه می توانند با مراجعه به سایت بنیاد اموربیماریهای خاص،نسبت به ثبت نام برای شرکت در این همایش اقدام کنند. مکان برگزاری این همایش در باشگاه ریاست جمهوری به آدرس خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه پارک وی، خیابان شهید فیاضی، نبش چناران، پلاک ۱۲۴ است.

مدارک لازم برای ثبت نام در همایش اوتیسم:

هزینه شرکت در این همایش ۵۰ هزار تومان می باشد که با ارائه کارت دانشجویی شامل ۲۰ درصد تخفیف می شود.

خانواده‌های دارای فرزند مبتلا به اوتیسم می‌توانند به صورت رایگان در این همایش شرکت کنند.

۶ امتیاز بازآموزی از “سازمان نظام روانشناسی و مشاوره” برای این همایش درنظر گرفته شده است که پس از زمان برگزاری ثبت می‌شود.

جهت ثبت نام در همایش، مدارک خود را به شماره فکس ۰۲۱-۲۲۷۶۵۴۲۳ و یا شماره تلگرام ۰۹۹۰۴۶۴۵۵۶۷ ارسال کنید.

مدارک مورد نیاز: فرم تکمیل شده، کپی کارت نظام روانشناسی، کپی کارت دانشجویی، کپی کارت ملی، کپی فیش واریزی به شماره حساب ۲۰۶۸۱۰۹۸۸۹۸۱ بانک پاسارگاد به نام بنیاد امور بیماری‌های خاص.

ارسال پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنیپ
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.