صفحه‌اصلی اخبار بزرگترین جشنواره آموزشی و ورزشی مخصوص بیماران دیابتی در شادگان

بزرگترین جشنواره آموزشی و ورزشی مخصوص بیماران دیابتی در شادگان

1
0
اشتراک‌گذاری

به گزارش خاص پرس؛ مهین فرهادی زاد، دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۹/۹ در جشنواره آموزشی و ورزشی بیماران دیابتی در شادگان تحت عنوان جزیره تندرستی حضور داشت.

این بزرگترین جشنواره آموزشی و ورزشی مخصوص بیماران دیابتی در شادگان بود که تحت عنوان «جزیره تندرستی» توسط هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا و با همکاری شبکه بهداشت و درمان و اداره ورزش و جوانان و حمایت فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، همچنین جمعی از خیرین این شهرستان و حضور رئیس هیات استان خوزستان در استادیوم تختی شادگان برگزار شد.

هدف از برگزاری این جشنواره خدمت رسانی به بیماران شناسایی شده و شناسایی بیماران جدید و جذب آنها به فعالیت‌های هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا بود که با حضور بی‌سابقه و مثال زدنی مردم و مسئولین مواجه شد.

این جشنواره از ساعت ۹ لغایت ۱۳ با ۲۰ غرفه از جمله نوجوانان، جوانان، میانسالان، سالمندان، مادران باردار، بهداشت روان، تغذیه، آموزش بهداشت، انجام آزمایشات قند و چربی، جشنواره غذا و ارائه خدمات دندانپزشکی به بیماران دایر بود.

برگزاری مسابقات دارت و پرتاب حلقه همراه با اهدا جوایز، اجرای تئاترهای خیابانی دیابت، تالاسمی و اعتیاد دیگر برنامه‌های این جشنواره را شامل شد.

جمعیت کثیری در جزیره تندرستی حضور داشتند که منجر به شناسایی تعداد زیادی بیمار شد.

لازم به ذکر است در پایان جشنواره به تمامی بیماران شناسایی شده قدیم و جدید، یک دستگاه گلوکومتر رایگان و به شرکت کنندگان یک بسته آموزشی شامل کیف، سی دی آموزشی، تراکت، پمفلت های آموزشی و تغذیه اهدا شد.

ارسال پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنیپ
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.