صفحه‌اصلی اخبار تمهیدات اورژانس کشور درخصوص برگزاری نمایشگاه کتاب

تمهیدات اورژانس کشور درخصوص برگزاری نمایشگاه کتاب

4
0
اشتراک‌گذاری

سخنگوی اورژانس کشور گفت: اورژانس تهران در سی و یکمین نمایشگاه کتاب، ۵ کمپ اورژانس برپا کرده است که این کمپ ها متشکل از ۴ دستگاه اتوبوس امبولانس ، ۱۱ دستگاه امبولانس و ۱۱ دستگاه موتورلانس خواهد بود.

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور در گفت‌وگویی در خصوص تمهیدات اورژانس کشور برای نمایشگاه کتاب تهران گفت: سی و‌یکمین نمایشگاه کتاب تهران فردا ۱۲ اردیبهشت آغاز به کار خواهد کرد و همچون سالهای گذشته اورژانس تهران نیز در جهت خدمت رسانی به بازدیدکنندگان، حضور پرقدرتی خواهد داشت.

وی گفت: اورژانس تهران در سی و یکمین نمایشگاه کتاب، ۵ کمپ اورژانس برپا نموده است که این کمپ‌ها متشکل از ۴ دستگاه اتوبوس آمبولانس ، ۱۱ دستگاه آمبولانس و ۱۱ دستگاه موتورلانس خواهد بود.

خالدی تصریح کرد: در این ناوگان حدود ۵۰ نفر از تکنسین های اورژانس خدمت رسانی خواهند کرد، همچنین کمپ‌ها مجهز به درمانگاه‌های ویژه خواهران و برادران است که در صورت بروز هرگونه حادثه در خدمت بازدیدکنندگان خواهد بود.

وی در پایان گفت: بازدیدکنندگان ضمن امکان مراجعه حضوری به این کمپ ها ، با تماس شماره ۱۱۵ در هر نقطه از نمایشگاه، از خدمات اورژانسی بهره‌مند خواهند بود.

منبع: فارس

ارسال پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنیپ
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.