صفحه‌اصلی اخبار همایش پیاده روی ،به مناسب سالگردتاسیس بنیاداموربیماری های خاص

همایش پیاده روی ،به مناسب سالگردتاسیس بنیاداموربیماری های خاص

18
0
اشتراک‌گذاری

مدیر روابط عمومی فدراسیون بیماران خاص و پیوند اعضا :
از همه بیماران خاصی که تحت پوشش فدراسیون هستند به علاوه کسانی که تا به حال زیرمجموعه فدراسیون نشده‌اند همچنین از همه رسانه های دیداری نوشتاری و شنیداری دعوت می‌کنیم که در همایش بزرگ روز جمعه حضور پیدا کنند.

مقیمی مدیر روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا درخصوص برگزاری همایش بزرگ ورزش و بیماران خاص که به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد امور بیماری های خاص برگزار می شود موارد ذیل را مطرح کرد:این همایش با حضور فاطمه هاشمی رییس فدراسیون و جمع کثیری از ورزشکاران و خانواده‌های آنها در سالگرد تاسیس بنیاد امور بیماری‌های خاص روز جمعه از ساعت ۸ صبح در پارک لاله برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این همایش ایجاد شور و نشاط و تقویت ورزش همگانی است برای اینکه بتوانیم به این بیماران امید زندگی بدهیم.اولویت ما در فدراسیون بیماران خاص و پیوند اعضا این است که برای ورزشکاران استرس ایجاد نشود و رقابتی بین آنها نباشد. یکی دیگر از اهداف فدراسیون برای برگزاری این همایش این است نگاه خانواده‌هایی که بیماران خاص دارند به این مسئله عوض شود و همه به نوعی درگیر ورزش باشند.

بیماران خاص مسابقات بین‌المللی ندارند و هدف این است که از لحاظ جسمانی و روحی سلامت باشند. ورزش بیماران خاص برای خیلی از کشورها جنبه سرگرمی دارد و به روند درمانی بیماران نیز کمک خواهد کرد.

در همایش روز جمعه برای افرادی که حضور پیدا خواهند کرد برنامه ورزش صبحگاهی را در نظر گرفته‌ایم. در پایان این همایش نیز مراسم قرعه‌کشی و اهدای جوایز خواهیم داشت و ایستگاه‌های سلامتی نیز در پارک لاله دایر خواهد شد. از همه بیماران خاصی که تحت پوشش فدراسیون هستند و همچنین کسانی که تا به حال زیرمجموعه فدراسیون نشده‌اند دعوت می‌کنیم که در این همایش حضور پیدا کنند.

 

لینک مصاحبه کامل:

http://yon.ir/1tQhP

ارسال پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنیپ
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.