صفحه‌اصلی داروها و مکمل ها علی نوبخت حقیقی، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان: «اگر کسی یک نفر...

علی نوبخت حقیقی، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان: «اگر کسی یک نفر را از مرگ نجات دهد، گویی عالمی را نجات داده است.»

5
0
اشتراک‌گذاری

علی نوبخت حقیقی، نماینده مجلس و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خاص پرس صحبت‌های خود را با این جمله آغاز کرد و گفت: اگر کسی یک نفر را از مرگ نجات دهد، گویی عالمی را نجات داده است. من در زمان دولت آقای هاشمی رفسنجانی (ره)، معاون درمان بودم و شهادت می‌دهم ایشان برای درمان بیماران، اقدامات زیادی را انجام داده‌ و کمک‌ها و راهنمایی‌های زیادی داشتند که یکی از آن باقیات و صالحاتی که ایشان انجام داد، تاسیس بنیاد امور بیماری‌های خاص بود.

اکنون این بنیاد در ابعاد علمی، اجتماعی، خدماتی و ارائه درمان مناسب برای مردم تلاشهای فراوانی کرده است. به طور قطع این نهادی که امروز با حمایت‌های مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی شکل گرفته و با تلاش خانم فاطمه هاشمی سرپا مانده است، می‌تواند یاد مرحوم هاشمی را همواره زنده نگه دارد و باعث غفران و رحمت الهی برای ایشان باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد بگوییم در قانون بودجه سال ۹۷، بیماری ای‌بی و ام‌اس را جزو بیماریهای خاص ذکر کرده‌ایم. همواره جلسات متعددی را هم در کمیسیون بهداشت و درمان برگزار می‌کنیم تا به مسائل بیماران ازجمله بیماران خاص بپردازیم.

ارسال پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنیپ
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید