صفحه‌اصلی داروها و مکمل ها علی نوبخت حقیقی، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان: «اگر کسی یک نفر...

علی نوبخت حقیقی، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان: «اگر کسی یک نفر را از مرگ نجات دهد، گویی عالمی را نجات داده است.»

7
0
اشتراک‌گذاری

علی نوبخت حقیقی، نماینده مجلس و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خاص پرس صحبت‌های خود را با این جمله آغاز کرد و گفت: اگر کسی یک نفر را از مرگ نجات دهد، گویی عالمی را نجات داده است. من در زمان دولت آقای هاشمی رفسنجانی (ره)، معاون درمان بودم و شهادت می‌دهم ایشان برای درمان بیماران، اقدامات زیادی را انجام داده‌ و کمک‌ها و راهنمایی‌های زیادی داشتند که یکی از آن باقیات و صالحاتی که ایشان انجام داد، تاسیس بنیاد امور بیماری‌های خاص بود.

اکنون این بنیاد در ابعاد علمی، اجتماعی، خدماتی و ارائه درمان مناسب برای مردم تلاشهای فراوانی کرده است. به طور قطع این نهادی که امروز با حمایت‌های مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی شکل گرفته و با تلاش خانم فاطمه هاشمی سرپا مانده است، می‌تواند یاد مرحوم هاشمی را همواره زنده نگه دارد و باعث غفران و رحمت الهی برای ایشان باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد بگوییم در قانون بودجه سال ۹۷، بیماری ای‌بی و ام‌اس را جزو بیماریهای خاص ذکر کرده‌ایم. همواره جلسات متعددی را هم در کمیسیون بهداشت و درمان برگزار می‌کنیم تا به مسائل بیماران ازجمله بیماران خاص بپردازیم.

ارسال پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنیپ
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.