صفحه‌اصلی اخبار افتتاح بخش دیالیز

افتتاح بخش دیالیز

18
0
اشتراک‌گذاری

بخش دیالیز بیمارستان توحید جم به صورت رسمی افتتاح شد

به گزارش خاص پرس,نیکتاپژوهش فر،معاون هماهنگی و امور استانها و معاون آموزش و پژوهش بنیاداموربیماری های خاص در مراسم افتتاح بخش دیالیز بیمارستان توحید واقع در شهرستان جم،استان بوشهرشرکت کردند.

در این مراسم امام جمعه جم، نماینده مردم شهرستان جم در مجلس شورای اسلامی،فرماندار، رئیس و اعضا شورای اسلامی شهر جم، مدیرعامل پالایشگاه فجر جم،معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی و همچنین خیرین شهرستان جم حضور داشتند و بخش دیالیز با سخنرانی دکترمحمدجواد کیان،معاون آموزش و پژوهش بنیاداموربیماری های خاص افتتاح شد.


بنیاداموربیماری های خاص ، با اهدای ۴دستگاه دیالیز به بیمارستان توحید جم توانست از اعزام سالانه ۳۶۰۰مورد بیمار دیالیز به شهرستان های مجاور جلوگیری کرده و نقش بسیار ارزنده ای در کاهش سختی ها و مشکلات این گروه از بیماران داشته باشد.

این بخش در فضایی به مساحت ۲۲۰ مترمربع و با ظرفیت ۶ تخت دیالیز و مساعدت مالی شرکت پالایش گاز فجر جم و وشورای اسلامی شهرستان جم و همچنین خیرین نیکوکار این شهرستان ساخته شد.

تاکنون شهرستان جم فاقد مرکز دیالیز بوده و بیماران برای انجام دیالیز مجبور به عزیمت به شهرستان کنگان در ۷۰ کیلومتری شهرستان جم می‌شدند.

 

 

ارسال پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنیپ
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.