صفحه‌اصلی اخبار خوزستان و فارس بر سکوی اول مردان و زنان دو و میدانی

خوزستان و فارس بر سکوی اول مردان و زنان دو و میدانی

1
0
اشتراک‌گذاری

خاص پرس: حدود یکصد ورزشکار مرد و زن از ۲۱ استان کشور در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران گرد هم آمدند تا طی دو روز بهترین های دو و میدانی ایران در پیوند اعضا را مشخص کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا ، در پایان مسابقات قسمت زنان استان فارس با ۱۰ طلا و ۶ نقره بر سکوی اول ایستاد، اصفهان با ۵ طلا، ۱ نقره و ۱ برنز دوم شد و کردستان با ۳ طلا و ۱ نقره به مقاوم سوم رسید. استان های تهران و قم هم هر کدام ۳ مدال طلا از این مسابقات دشت کردند. در مجموع ۱۰ استان از مسابقات زنان موفق به کسب مدال شدند.

همچنین در قسمت مردان خوزستان با ۷ طلا، ۷ نقره و۴ برنز در مقام نخست، فارس با ۷ طلا ، ۴ نقره و۳ برنز در مقام دوم، استان اصفهان با ۵ طلا ، ۲ نقره و ۲ برنز در مقام سوم، استان مازندران با ۵ طلا و یک نقره در مقام چهارم و استان چهارمحال و بختیاری با ۴ طلا و ۳ نقره در مقام پنجم این دوره از مسابقات قرار گرفتند.

اما از نظر مجموع مدال پس از خوزستان و فارس تیم تهران با ۱۰ مدال ( ۳ طلا، ۴ نقره و ۳ برنز) در رتبه سوم قرار گرفت. در مجموع ۱۹ استان از مسابقات مردان صاحب مدال شدند که استان لرستان فقط با یک ورزشکار به ۳ مدال طلا رسید. مرکزی و کردستان هم دیگر استان های ۳ طلایی در بخش مردان بودند.

برای مشاهده نتایج کامل سومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور پیوند اعضا به تفکیک ماده های مختلف در دو قسمت مردان و زنان به سایت http://sptfiran.ir مراجعه کنید.

ارسال پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنیپ
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.