صفحه‌اصلی اخبار مسابقات قهرمانی کشور تمامی رشته های بیماران خاص آبان برگزار خواهد شد

مسابقات قهرمانی کشور تمامی رشته های بیماران خاص آبان برگزار خواهد شد

10
0
اشتراک‌گذاری

خاص پرس: کمیته مسابقات فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا زمان و مکان مسابقات قهرمانی کشور تالاسمی، دیابت، ام اس و هموفیلی و همودیالیز را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا مسابقات قهرمانی کشور تالاسمی در هفت رشته بدمینتون، تیراندازی، تنیس روی میز، پتانک، دارت، شطرنج و شنا با حضور حدود ۵۰۰ ورزشکار مرد و زن در روزهای ۹ الی ۱۱ آبان ۱۳۹۷ در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

مسابقات قهرمانی کشور دیابت نیز مهر ماه در بندرانزلی در پنج رشته تیراندازی، تنیس روی میز، دارت، شطرنج و شنا برگزار می شود. میزبان مسابقات قهرمانی کشور ام اس هم استان گلستان خواهد بود که این بازی ها آبان ماه و در سه رشته ورزشی پتانک، دارت و شطرنج برگزار می شود.

همچنین مسابقات قهرمانی کشور هموفیلی و همودیالیز در اصفهان و در رشته های دارت و شطرنج برگزار می شود که زمان آن متعاقبا توسظ کمیته مسابقات این فدراسیون اعلام خواهد شد.

علاقه مندان به شرکت در این دوره مسابقات باشد کارت عضویت فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا را دریافت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا به آدرس http://sptfiran.ir مراجعه کنید.

ارسال پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنیپ
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.