صفحه‌اصلی مهم ترین ها بنیاد امور بیماری های خاص برگزار می کند؛ سلسله نشست هایی برای...

بنیاد امور بیماری های خاص برگزار می کند؛ سلسله نشست هایی برای آموزش پیشگیری و کنترل دیابت

3
0
اشتراک‌گذاری

خاص پرس: بر اساس آمارهای رسمی منتشر شده از هر ۲۰ ایرانی یک نفر به دیابت مبتلاست . این در حالی است که نیمی از جمعیت مبتلایان از بیماری خود آگاه نیستند.

دیابت یکی از بیماری های قابل پیشگیری است که در صورت بروز و عدم کنترل می تواند مشکلات فراوانی را برای فرد مبتلا ایجاد و هزینه های زیادی را به خانواده ها تحمیل کند و حتی جان فرد مبتلا را به خطر اندازد.

بنیاد امور بیماری های خاص سالهاست که در جهت پیشگیری از این بیماری و بالا بردن آگاهی های عمومی در خصوص بیماری دیابت فعالیت هایی را آغاز کرده که از جمله مهمترین آن می توان به پروژه صد مطب دیابتی اشاره کرد.

امسال نیز این بنیاد امور بیماری های خاص باهدف پیشگیری و کنترل دیابت در هفته آخر آبان ماه سلسله نشست های آموزشی برگزار و غرفه های اطلاع سانی در نقاط مختلف تهران دایر خواهد کرد. در این نشست ها بر بالا بردن آگاهی خانواده ها و نقش آن در کنترل و پیشگیری از دیابت تاکید می شود.

فردا چهارشنبه ۲۳ آبان دو نشست آموزشی با موضوع پیشگیری و کنترل دیابت برگزار می شود.

یکی از این نشست ها در شهرک امید واقع در خیابان هنگام ۳۵ متری استقلال ، میدانقنات کوثر جاده شهرک امید از ساعت ۹ تا ۱۲ برگزار می شود و نشست دیگر نیز در شرکت مترو تهران واقع در خیابان انقلاب تقاطع حافظ از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ برپاست.

سایر برنامه های مربوط به هفته دیابت نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

ارسال پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنیپ
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.