صفحه‌اصلی مهم ترین ها آغاز نخستین اردوی تمرینی ورزشکاران پیوند اعضا در پنج رشته ورزشی

آغاز نخستین اردوی تمرینی ورزشکاران پیوند اعضا در پنج رشته ورزشی

23
0
اشتراک‌گذاری

خاص‌پرس: نخستین اردوی تمرینی ورزشکاران پیوند اعضا در پنج رشته ورزشی؛ تنیس روی میز، بدمینتون، شنا، دارت و دو و میدانی، با حضور ۱۵۰ نفر ورزشکار زن و مرد در مجموعه ورزشی شهید چمران رامسر آغاز به کار کرد. این اردو تمرینی از تاریخ ۱۵ تا ۲۰ آذر برای آماده‌سازی ورزشکاران پیوند اعضا برای حضور قوی‌تر در مسابقات جهانی نیوکاسل برگزار می‌شود.

مهین فرهادزاد، دبیر فدراسیون ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا در همین باره به خاص‌پرس گفت: «در این مدت ورزشکاران زیر نظر سرمربیان تیم‌های ملی به تمرین کرده و نهایتاً با رکوردگیری نفرات برتر برای حضور در اردوی دوم انتخاب خواهند شد».

او ادامه داد: «هم‌زمان با برگزاری اردوهای تمرینی پنج رشته ورزشی تنیس روی میز، بدمینتون، شنا، دارت و دو و میدانی دومین اردوی تمرینی اسکواش ویژه زنان و مردان ورزشکار در تاریخ ۲۳ تا ۲۷ آذر در مجموعه ورزشی حیدرنیا (تهران) و از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ آذر، نیز دومین اردوی تمرینی زنان و مردان ورزشکار در رشته پتانک در مجموعه ورزشی تختی تهران برگزار می‌شود».

فرهاد زاد با اشاره به اینکه دومین اردوی تمرینی بولینگ ویژه زنان در تاریخ ۳۰ آذر تا ۴ دی در تهران و در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می‌شود، گفت «اردوی تمرینی فوتبال آقایان تاکنون در سه مرحله برگزار شده است و قریب به ۳۰ نفر از ورزشکاران برتر در این رشته از استان‌های مختلف کشور شناسایی شده‌اند و به‌زودی مرحله چهارم اردوی تمرینی فوتبال آقایان احتمالاً در برگزار می‌شود».

دبیر فدراسیون ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا با بیان اینکه امسال ایران در سه رشته جدید فوتبال، تنیس خاکی و تیر کمان نیز ورزشکار خواهیم داشت، گفت: «شرایط ورزشکاران ما خوب است، اما تعداد ورزشکاران راهی مسابقات جهانی، بستگی به سهمیه‌ای که در گروه‌های سنی مختلف به ایران تعلق می‌گیرد و همچنین تعداد ویزایی که موفق به اخذ آن خواهیم شد، متفاوت است، اما احتمال می‌دهیم با حدود ۵۰ تا ۶۰ ورزشکار در رقابت‌های نیوکاسل حاضر شویم».

مسابقات جهانی ورزشکاران پیوند اعضا در خرداد سال ۹۸ در نیوکاسل انگلستان برگزار خواهد شد.

گزارش تصویری این اردو را در ادامه می بینید:

ارسال پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنیپ
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.