صفحه‌اصلی مهم ترین ها برگزاری نخستین همایش پزشکی ورزشی بیماران خاص

برگزاری نخستین همایش پزشکی ورزشی بیماران خاص

26
0
اشتراک‌گذاری

خاص پرس: همایش پزشکی ورزشی بیماران خاص, ۲۲ و ۲۳ آذر، در آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد.

به گزارش بنیاد امور بیماری های خاص، فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، همایشی با هدف بالا بردن آگاهی هیات‌های ورزشی استان‌ها شامل؛ مربیان، پزشکان و… برگزار خواهد کرد تا به این وسیله خدمتی برمبنای مباحث علمی روز دنیا، به ورزشکاران عضو این فدراسیون ارائه دهد.

به گفته مهین فرهادزاد، دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، ورشکاران بیمار خاص نیازمند اطلاعات پزشکی و ورزشی مناسب هستند و به همین منظور کمیته پزشکی فدراسیون تصمیم گرفت با برگزاری نخستین دوره همایش پزشکی ورزشی برای این گروه از ورزشکاران زمینه شرایط بهینه‌ برای ورزش آنها را فراهم آورد.

او ادامه داد: «در این همایش اطلاعات به روز پزشکی در حوزه های مختلف، پیوند اعضا، تالاسمی، دیابت، ام‌اس، هموفیلی و همودیالیز در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد».

به گفته دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، هر هیات ورزشی در هر شهرستان می توانست ۶ نفر اعم از مربیان دبیران و پزشکان هر استان را به این همایش معرفی کند.

این همایش با سخنرانی دکتر فاطمه هاشمی، رئیس فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا ساعت هشت و نیم در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک آغاز خواهد شد.

ارسال پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنیپ
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.