صفحه‌اصلی ورزش فعالیت‌های اخیر هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا خراسان رضوی در...

فعالیت‌های اخیر هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا خراسان رضوی در تابستان ۹۷

7
0
اشتراک‌گذاری

خاص پرس: هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا خراسان رضوی یکی از هیات های فعال در کشور است که در عرصه رقابت های قهرمانی بیماران خاص همیشه نقش پررنگی داشته است. این هیات گزارشی از فعالیت های سه ماه تابستان و مهرماه خود را برای بنیاد امور بیمارهای خاص ارسال کرده است که خلاصه‌ای از آن را منتشر می کنیم.

تیرماه ۹۷
اعزام ورزشکاران هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا خراسان رضوی به رقابت های قهرمانی کشور پیوند اعضا و کسب یک مدال طلا ، چهار نقره و سه برنز در این مسابقات:
*کسب دو مدال نقره و برنز مسابقات دو ۱۰۰ و ۲۰۰ متر توسط مهدیه کارگران
*کسب دو مدال نقره و برنز مسابقات تنیس روی میز در بخش انفرادی و دوبل توسط علی زارعی
*کسب دو مدال طلا و نقره در رشته تنیس روی میز توسط مرضیه شریفی نسب
* کسب مدال نقره در رشته اسکواش توسط عفت راشدی
*کسب مدال نقره در رشته دارت توسط علیرضا بیگی مندی
*کسب مدال برنز در رشته تنیس روی میز توسط حسن تاتاری و علی زارعی

مردادماه ۹۷
*برگزاری جشنواره بزرگ ورزشی بیماران هموفیلی به مناسبت گرامیداشت هفته هموفیلی در رشته های شطرنج، دارت، تیراندازی و پیاده روی خانوادگی. در این مسابقات از نفرات برگزیده تقدیر شد. در همایش پیاده روی خانوادگی این جشنواره که با حضور دکتر مهین فرهادزاد، دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا برگزار شد. شاهد حضور پر شور کودکان هموفیلی بودیم.

شهریورماه ۹۷
*کسب مدال طلا و نقره توسط اشرف مرادی و مهدیه کارگران و کسب مدال برنز توسط علیرضا بیگی مندی در رقابت های کشور پیوند اعضا و دعوت هر سه ورزشکار به اردوی تیم ملی.
*رضا قدرتی و وحید جعفری،دو بازیکن فوتبال استان خراسان رضوی در سه مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال پیوند اعضا اعزامی به رقابت های جهانی انگلستان به اردوی این تیم دعوت شدند.
*جشنواره بزرگ ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در رشته تیراندازی، دارت، شطرنج، پتانک و تنیس روی میز برگزار شد.

مهرماه ۹۷
جشنواره بزرگ ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد و ورزشکاران بیمار خاص و پیوند اعضا در رقابت های شطرنج پتانک، دو و میدانی، دارت، تیر اندازی و تنیس روی میز با هم رقابت کردند. در کنار این جشنواره نمایشگاهی به مناسبت هفته تربیت بدنی برپا بود که هیات ورزشی تربیت بدنی خراسان رضوی در آن غرفه داشت.
*در رشته شطرنج محمدرضا دهستانی از انجمن پیوند اعضا مقام اول، سید حمید هاشمی و محمد راستی از انجمن تالاسمی مقامهای دوم و سوم را کسب کردند.
*در رشته های پتانک نیز مهدیه کارگران در بخش زنان و علیرضا بیگی در بخش مردان هر دو از انجمن پیوند اعضا مقام اول را کسب کردند.
*در رشته دو و میدانی ۱۰۰ متر محمدرضا دهستانی از انجمن پیوند اعضا مقام اول را کسب کرد.
*در رشته تنیس در بخش مردان علی زارع از انجمن پیوند اعضا و در بخش زنان مریم ظهوریان از انجمن تالاسمی به مقام اول رسیدند.
* در رشته دارت نیز علیرضا بیگی مندی و محمد رضا شفایی از انجمن پیوند اعضا و ابوالفضل سوارکار از انجمن هموفیلی به ترتیب رده اول تا سوم را کسب کردند.
*در رشته تیراندازی مریم همایونفر از انجمن پیوند اعضا و سمانه علیزاده و سجاد نوروزی از انجمن تالاسمی به ترتیب در رده‌ها دوم و سوم قرار گرفتند.

ارسال پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنیپ
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.